Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Łęcznej

Utworzony przez POlo, 9 marca 2008 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Szymon nie jest malolatem....Chlopak mial 21 lat a to ze lubil szybka jazde to nie swiadczy o jego dojrzalosci...! Niestety, skonczylo sie to dla niego tragicznie...Wiec nie meczcie go nawet po smierci, Dajcie mu spokoj!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 11 marca 2008 r. o 21:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
No pięknie pięknie, Dziennik Wschpodni a w zasadzie pismaki z tego brukowca znów zabłysnęli. Korekta tez niczego sobie Jedno zadanie a tyle mądrości. "Kierowca bmw zginął na miejscu. Wypadku nie przeżył też pasażer (..), który prawdopodobnie w aucie siedział za kierowcą." Raz, że wymyślacie nowa markę pojazdu (BMV) a na dodatek jeszcze taką, gdzie pasażer siedzi za kierownicą? Po prostu wstyd i żenada, poziom dziennikarstwa po raz kolejny sięgnąl dna!!!!!!!!!
kolego Ty nie wypisuj głupot na temat dziennika tylko naucz sie dobrze czytac pasazer siedział za kierowcą a nie za kierownicą wiec nastepnym razem przed głupim komentarzem przeczytaj artykół minimum trzy razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Człowiek, który się nie myli, jest jak drzewo, które się nie pali..." [*][*] SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolo napisał:
Mam lat 25, i uważam że dobrze się stało. Jednego mordercy mniej, a może i dwóch bo gdyby pasażer który również zginął był mądrzejszy powiedziałby żeby zwolnił. Już kilka razy musiałem zjeżdżać połową samochody na pobocze, jadąc ok 70 km/h, na trasie Łęczna- Lublin, bo jakiś deb*** wbijał się na 3 na mój pas. Rzeczywiści każdemu może się to zdarzyć że jakiś kretyn poczuje się jak rajdowiec i wjedzie w przód waszego samochodu z prędkością 200 km/h. Gdyby przeżył trzeba byłoby postawić go przed sąd za próbę morderca. Mógł zabić wiele osób, na szczęście mu nie wyszło. Już więcej nikogo nie zabije i nie narazi na śmierć i to jest pocieszające
Idź się lecz człowieku, nie masz żadnych ludzkich uczuć,a swoje słowa zacytuj sobie jeśli zdarzy Ci sie przekroczyć dozwoloną prędkość!!! Brak mi słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam szymona bardzo dobrze mieszkalisy blisko siebie . super chlopak .zawsze zostaniesz w naszych serduszkach nigdy nie wymarzemy cie z pamieci. zastanawiam sie dlaczego mossiałes zginac w wieku 21lat? Długo sie nie bede mogła pozbierac po twojej smierci SPCZYWAJ W POKOJU WIECZNYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy naprawde weście się opanujcie zgineli dwaj młodzi ludzie którzy powinni się Cieszyć z życia teraz jeden powinien być ze swoją dziewczyną i razem z nią życ dalej i cieszyć się a wy piszecie głupoty że dobrze wyobrazcie sobie jak wy byście byli na miejscu rodzin braci dziewczyn . [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie troche taktu i wyczucia...jak mozecie w takiej chwili pisac takie rzeczy... Pomyślcie troche o rodzinach zmarłych,zastanówcie sie czym oni zawinili...bo to wlasnie oni teraz najbrdziej cierpia,czytaj wszystko i napewno jest im przykto ze ich syn jest tak łatwo osadzany przez ludzi ktorzy nawet ich nie znali...ale jakim prawem...czasami lepiej ugryzc sie w jezyki zachowac zbedne komentarze dla siebie... oni i bez tego sa zapewne na skraju wytrzymalaosci stracili dziecko....nie rozumiesz tego nie pisz.... co niektorzy nawet sobie chyba nie wyobrazaja jak bardzo wazne jest w takiej chwili dobre slowo ,sparcie,pomocna dlon a przede wszystkim zrozumienie...tymi swoimi komentarzami juz nic nie zmienicie,mozna tylko miec nadzieje ze inni ktorzy lubia "przycisnac" wyciagna wnioski...teraz do nich powinne byc kierowane wszystkie slowa... nie zadawajcie wiecej bolu rodzinom zmarlych chlopakow bo los juz ich wystarczajaco zranil... Slowa bardziej krzywdza niz rana fizyczna...rana na sercu zawsze gdzies tam zostanie i wspomnienia beda wracaly...na ciele z czasem sie zagoi...prosze nie piszcie komentarzy od tak sobie...blyszczac swoja niby madroscia, bo nawet nie wiecie jak bardzo moga one dotknac osoby, ktore w tym momencie nie sa niczemu winne... Kazdy zamiast pisac te wszystkie przykre rzeczy na temat ZMARLYCH MLODYCH LUDZI powinien lepiej pomodlic sie za ich dusze...wydaje mi sie ze dla obu stron bedzie to korzystniejsze....i nie wazne czy ktos tu jest winny czy nie.... kazdy zasluguje na szacunek w takiej chwili...w koncu chyba jestescie ludzmi!!! to chyba nie jest ponad wasze sily...a przynajmniej mam taka nadzieje... Błądzić jest rzeczą ludzką.... Tak łatwo jest osadzac innych a przeciez sami nie jestesmy idealni.. Ciekawa jestem ile osob ktore maja "odwage" pisac te wszystkie wrzuty mialoby odwage stanac przed rodzinami chlopakow i patrzac im prosto w oczy powtorzyc wszystko co napisali...kazdy powinien zdobyc sie na chwile refleksji zanim napisze nastepny przykry kolejny komentarz...to nie rodzina zawinila....ale musza to jakos udzwignac...a wy jeszcze im to w taki sposob utrudniacie...ludzie jestescie bez serca... Przeciez tych dwoch mlodych chlopakow napewno przez swoje zycie zrobili wiecej dobrych rzeczy dla innych ale o tym jakos nikt nie ma odwagi napisac... jak zwykle prasa lubi wyciagac tylko brudy i oczywiscie je sobie ładnie pokolorowac po swojemu...bo to sie lepiej sprzedaje...az cos mi sie robi jak pomysle jaka "ludzie" maja frajde oczerniajac innych ludzi...zeruja na nieszczesciu drugiego czlowieka...no coz tak to juz jest skonstuowane ale naszczescie sa jeszcze ludzie ktorzy wiedza jaka jest prawda i wcale nie musza tego mowic glosno bo najwazniejsze jest to jak oni pozostana zapisani w ich pamieci a nie w jakims brukowcu ktory opisuje trzy po trzy zeby tylko cos napisac.... [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyców napisał:
Niestety stało sie Bóg daje jedna szanse... Trzeba ją wykożystac, lecz rozważnie, w WV byli moi znajomi ciesze sie ze oni przeżyli ale nawet nie znałem wcześniej wymienionego Pawła i Szymka naprawde jest mi szkoda chłopaków... Boże czemu to tylko 21 lat i 18 lat czemu w tak młodym wieku??? wiem, wiem, że kierowca był pod wpływem alkoholu, lecz czemu stracił właśnie kontrole przed skrzyżowaniem, jeżeli by pojechał dalej może, może nic by sie nie stało, ale ta predkośc była zabójcza 180-200km/h to naprawde duzo prędkosc, jeszcze przez miasto to naprawdę nie ma szans, aby przejechac bez wypadku no potocznie Dziewczyny z WV siostra chodzi ze mną do klasy dziewczyna płakała całą lekcje ze ona leży w szpitalu, lecz żyje to jest najważniejsze życ i mam nadzieje, że sie nie podda !!!!!!!!!!!!! Niestety los jest dla nas zły i nie miły musimy z tym walczyc i to ZDROWO.... Rodzinie chłopaków składam najszczersze kondolencje..... NAPRAWDE MI PRZYKRO NIESTETY CZLOWIEK SIE RODZI I UMIERA NIE MA NA TO WYJSCIA ZYCIA SIE NIE DA KUPIC ANI COFNAC CZASU PRZYKRO MI...........
Wy deb***e.... Kierowca nie był pod żadnym wpływem alkocholu... Był trzeźwy..!!...Kochany Szymuś i Pawełek..[*][*] Spoczywajcie W spokoju..((( Jak macie wypisywać głupoty to sie wogóle nie odzywajcie.. NAsłuchaja sie plotek tepaki a potem pisza takie głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"młodzi ludzie, którzy powinni teraz cieszyć się życiem" cytat jednej z koleżanek. Może mi sie wydaje, ale chłopcy bardzo mocno cieszyli się życiem. Dlatego też zapi...ile maszyna dała. Każdy taki idiota powinien ponieść zasłużoną karę. W tym wypadku los był bardzo sprawiedliwy, bo następnym razem sytuacja mogłaby się odwrócić i zginęłoby o wiele więcej osób. Ciekawe co wtedy napisaliby ci, którzy wstawiają sie dzisiaj za ofiarami? To już może nawet nie idiotyzm ale zwyczajne morderstwo i to z premedytacją. Każdy z nas, robiąc coś takiego staje się mordercą, zwyczajnym mordercą. Czy jedzie za szybko, czy pod wpływem alkoholu, czy też "czegoś innego". Składając kondolencje Rodzinom i znajomym, dodam tylko jedno:Nie mieszajmy ich do tego. Forum odnosi się zwyczajowo do konkretnych faktów, w tym wypadku kierowcy i pasażerowie samochodów, nikt inny. Tylko Oni i My.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawcie się wszyscy na miejscu ich rodzin. Najbliższych osób: rodziców , przyjaciół, rodzeństwa. JAk to by był ktoś wam bliski na pewno nie gadalibyście takich głupot... nie macie serca i jesteście ... nie oskarżajcie go... nie zrobił tego specjalnie.
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 14:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby w was trafiło to bmw i byście jakbyście mieli farta resztę życia i pośmigali na wózku to nie mieli byście już tyle wyrozumiałości. To podobno nie pierwszy wybryk tego Pana, wiele razy sie udało, tym razem nie..... a jakby dzieci szły poboczem a on je przeliczył i zabił by młodszych od siebie? a sam by przeżył kim był by w waszych oczach?? współczucie dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Victus napisał:
"młodzi ludzie, którzy powinni teraz cieszyć się życiem" cytat jednej z koleżanek. Może mi sie wydaje, ale chłopcy bardzo mocno cieszyli się życiem. Dlatego też zapi...ile maszyna dała. Każdy taki idiota powinien ponieść zasłużoną karę. W tym wypadku los był bardzo sprawiedliwy, bo następnym razem sytuacja mogłaby się odwrócić i zginęłoby o wiele więcej osób. Ciekawe co wtedy napisaliby ci, którzy wstawiają sie dzisiaj za ofiarami? To już może nawet nie idiotyzm ale zwyczajne morderstwo i to z premedytacją. Każdy z nas, robiąc coś takiego staje się mordercą, zwyczajnym mordercą. Czy jedzie za szybko, czy pod wpływem alkoholu, czy też "czegoś innego". Składając kondolencje Rodzinom i znajomym, dodam tylko jedno:Nie mieszajmy ich do tego. Forum odnosi się zwyczajowo do konkretnych faktów, w tym wypadku kierowcy i pasażerowie samochodów, nikt inny. Tylko Oni i My.
Szacunek do zmarłego... [*] Ehhh...[*] Wszyscy Ci którzy wypisuja takie głupoty powinni doświadczyć takiej tragedii, wtedy wiedzieliby jak sie czuja bliscy Szymka czytając te komentarze...;( Nie znaliście go i nie macie prawa go osądzać!! Ludzie jesteście bezlitośni jeżeli w ogóle jesteście ludzmi...:/ Szymek był wspaniałym człowiekiem i teraz to już nie jest ważne kto zawinił bo i tak nikt nie cofnie czasu... Stało się, tak już miało być... Każdy zapłaci za ból sprawiony bliskim Szymka- tam na górze... Nie macie serca Kochane chłopaczki już do nas nie wrócą ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NNie znaliSce nie muwcie ja ich znałam oni cieszyli sie jak tylko mozna swojm zyciem wy tak to możecie mówic a to był muj wójek i nie muwcie takich zeczy jak nie wiecia jaki był szymek nigdyy nie muwił takich żecccczzy a paweł też był fajny ;( :(:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az serce placze gdy sie czyta to, co tu jest napisane.... A co byscie powiedzieli na to, ze to nie tylko predkosc, z jaka Szymon jechal,jest przyczyna tego wypadku...? Ze mozliwe ze to kolega, ktory siedzial z przodu obok Szymona,zrobil jeden ruch, nad ktorym Szymon nie potrafil zapanowac...? Przeciez w nocy wcale nie bylo slisko....;/ Ale juz nie to jest najwazniejsze....co sie stalo to sie nie odstanie i mozemy dziekowac Bogu, ze nie bylo wiecej ofiar... Chociaz tych dwoch chlopakow to i tak o wiele za duzo.... My nie wiemy co tak naprawde bylo przyczyna tego wszystkiego,dlatego nie nam dane jest osadzac ludzi! Kazdy popelnia bledy i w jakis sposob za nie placi....Oni zaplacili zyciem.....Zrozumcie, to jest wielka tragedia dla rodzicow, rodzenstwa, przyjaciol...Kazdemu z nas moze sie to przytrafic, ktos bliski moze nie zapanowac nad autem,moze za mocno nacisnac na gaz..CZy chcielibyscie, by obcy ludzie sadzili waszego chlopaka, brata,syna??pomyslcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm gdyby bylo to..gdyby bylo tamto... bez sensu jest takie myslenie jak dla mnie no ale kazdy ma swoj sposob na zycie...i zyje wedlug wlasnych regul tylko dlaczego potepiacie innych za to ze mieli poprostu wielki nie fart... osobiscie uwazam ze lepiej nie myslec w ten sposob gdybajac... jak sie stanie to dopiero zaczne sie zastanawiac ... jak cos ma sie stac to i tak sie stanie bez wzgledu czy bedzie to wariat drogowy czy moze akurat cos innego.... wszystko jest juz zapisane i na to juz nikt nie ma wplywu.... z tego co widze co niektorzy uwazaja ze najlepiej chyba jest siasc na swoich czterech literach i nigdzie sie nie ruszac nie korzystac z zycia bo kto wie co sie wydarzy.... jezeli takie jest wasze myslenie to powodzenia...ja nie mam zamiaru spedzic calego zycia na siedzeniu i mysleniu sobie tam nie pojde bo ... tam nie pojade boo..a skad wiesz ze jak zostaniesz w domu to ci doniczka na glowe nie spadnie i nie zabije...w tym porabanym swiecie wszystko jest mozliwe... TAK MIALO BYC I KONIEC!!! bajka sie skonczyla zabraklo kredek... i to jest w tym najgorsze .... nie rozumie takich ludzi a szczerze chcialabym zrozumiec... i wrzuccie w koncu na luz... chociaz wy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bog dal po to rozum ludziom zeby mysleli,z jaka predkoscia jechac w jakich warunkach pogodowych,a nie pedzic na zywiol.Pozniej ,nie czas uzalac sie nad wylanym mlekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***Ostatnie Porzegnanie*** Lecz w naszych sercach bedziesz na zawsze Szymku!!! Modle sie za Ciebie by tam na gorze bylo Ci jeszcze lepiej niz tutaj!! Spoczywaj w Pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda szkoda rodzin bo to tylko one naprawdę wiedza co to dla nich znaczy. Pan kierowca co trzeba jasno powiedzieć nie raz dał sie poznać jako deb*** za kierownicą, szlał od dawna, kółeczka na CPN, szpan itp, a prawdziwe rajdy po Bobrownikach, a jakoś nie myślał o rodzinie która teraz cierpi. O tym wie wiele osób to BMW było bardzo ZNANE w Łecznej. Co do braci R. i kompanów z BMW to zajćcie na Górniczą 5 popytajcie ile ścian zniczczyli ile piwnic zaliczyli, za co odwiedzali jasnie panujący Sąd w Lublinie. Wypić naćpać się - taki cel życiowy - a jakoś nie myśleli o rodzinie która teraz cierpi. Nie mówić żle Pan Bóg sprawiedliwy choć nie rychliwy. Dokładnie tak, nie może być że jak tragedia to oni od razu święci i ani mru mru złego słowa. A może wy co ich znaliście i znacie powiedzcie co robiliscie by tak wam bliscy byli porządnymi ludźmi, by tak często nie "błądzili". Nazywajmy fakty po imieniu. ZAJEBISTE CHŁOPAKI -Smutne jest to że tylko rodzina jest tak naprawde poszkodowana i jej szkoda. Jakoś tych z BMW szkodowac nie mogę. Kumple kręcili się opyliło sie towarek. zajarało. ŻYJ KRÓTKO ALE SZYBKO to ich dewiza. A rozumu i tak nie nabiorą to pewne. A i pozdr5owienia dla ćpuneri z Łecznej co tak ostro okazuje swój zdrowy kręgosłup moralny broniąc kumpli. NAWAS WKRÓTCE PRZYJDZIE PORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoczywaj w pokoju.... Za wczena i nie potrzebna ta twoja śmierc. odeszleś szybko i nie spodziewanie. Zegnaj na zawsze. mam nadzieje że bedzie ci tam lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...